piątek, 19 kwietnia, 2024

Naszyjniki, kolczyki, bransoletki – mogą prezentować się nad wyraz oryginalnie, stając się podstawą stylizacji. Efektowna biżuteria bardzo często tworzy całą kreację od podstaw. Decyduje o jej charakterze. Jednak czy zawsze wychodzi nam na zdrowie noszenie pięknych ozdób? Niekoniecznie. Gdy jesteśmy uczuleni na nikiel, wówczas nawet najbardziej atrakcyjne ozdoby mogą nam poważnie zaszkodzić. Biżuteria bowiem bardzo często powoduje uczulenie na nikiel. Co z tym zrobić?

Biżuteria biżuterii nierówna

Uczulenie na biżuterię najczęściej spotyka młode dziewczęta, które decydują się na noszenie tanich kolczyków czy naszyjników. Kupionych na przykład na bazarach czy w przejściach podziemnych. W Polce nawet 30% nastolatków jest uczulona na nikiel. To naprawdę może przysporzyć wielu kłopotów, gdy nosi się tanie ozdoby, które nie mają odpowiedniej certyfikacji. Biżuteria, której składu nikt dokładnie nie przebadał, okazuje się przyczyną prawdziwych kłopotów.

Na alergiananikiel.pl dowiemy się, w jaki sposób przeciwdziałać uczuleniu na nikiel i jak w ogóle podnieść komfort życia, gdy jesteśmy uczuleni na nikiel. Dowiemy się, w jak możemy pomóc sobie, jeśli dotyczy nas alergia na nikiel. KF Niccolum projektuje bowiem innowacyjne rozwiązania, które zdecydowanie podnoszą komfort życia w przypadku alergii niklowej.

Kremy barierowe

Okazuje się, że najlepszym sposobem na alergię niklową jest używanie preparatów barierowych (ale tylko tych najwyższej jakości), takich jak krem Nidiesque. Zawierający substancję aktywną tworzącą niewidzialną barierę, która zapobiega przenikaniu jonów niklu w głąb skóry.

Przekonamy się, że życie z alergią na nikiel wcale nie musi być takie trudne i nieprzyjemne. Stosowanie kremu Nidiesque skutecznie chroni przed uwrażliwieniem na ten metal.

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ https://absenting.com.pl/przemyslowy-szlif-w-twoim-domu-sekret-mebli-loftowych/ aterrangedj.com