wtorek, 25 czerwca, 2024

Piękny ogród kojarzy nam się przede wszystkim z eleganckimi meblami i zaaranżowaną przestrzenią wypoczynkową. Faktem jest, że wybór mebli ogrodowych jest dzisiaj znacznie uproszczony – możemy szukać ich zarówno w sklepach ogrodniczych, jak i wprost u producentów. Co dzisiaj zaoferują nam topowe marki? Jakie meble ogrodowe okażą się strzałem w dziesiątkę? Na co zwracać uwagę podczas kupna?

Meble aluminiowe – szyk i nowoczesność

Jednymi z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych są dzisiaj meble aluminiowe. Producent aluminiowych mebli ogrodowych zaproponuje nam nowoczesny design oraz wysokiej klasy tworzywa. Aluminium wykorzystywane do tworzenia mebli ogrodowych jest malowane proszkowo – oznacza to, że jest ono zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Dodatkowo zastosowanie aluminium pozwala na znaczne zmniejszenie wagi mebla – to istotne podczas jego przenoszenia przy podnoszenia.

Komplety aluminiowe posiadają siedziska i oparcia tworzone z wytrzymałych siatek wyplatanych metodą 2×2. Taka technologia pozwoliła na zagwarantowanie najwyższego poziomu wygody użytkownikom.

Jaki komplet aluminiowy wybrać?

Możliwości jest sporo – w ofercie topowych producentów znajdziemy komplety aluminiowe klasyczne, o prostych liniach i bez dodatkowych poduszek. Te zestawy chętnie wybierane są przede wszystkim do ogródków letnich w restauracjach czy kawiarniach. Drugim rozwiązaniem są meble oparte na aluminiowych stelażach, których wierzch przykrywa się wygodnymi, miękkimi poduszkami i siedziskami. Poduszki i siedziska tapicerowane są tkaninami hydrofobowymi, które są odporne na wnikanie wilgoci i brudu – na długo zachowają wspaniały, estetyczny wygląd. W kompletach mebli aluminiowych znajdziemy takie elementy jak fotele, krzesła, sofy, małe stoliki kawowe, stoły obiadowe i wiele innych.

Tags: , ,

Related Article

http://polskaniezwykla.pl/promowane/brak-ubezpieczenia-samochodu--ryzyka-i-konsekwencje-prawne https://dziennikelblaski.pl/1053513 Industrialna półka wisząca do łazienki w stylu loft