niedziela, 3 marca, 2024

Ciąża to niezwykły czas oczekiwania na pojawienie się na świecie dziecka. Warto już na tym etapie wiedzieć, czy z maluchem jest wszystko w porządku. Współczesna medycyna daje w tym względzie ogromne możliwości. Test Nifty to jedno z badań, które można wykonać jeszcze w okresie ciąży. Daje ono ogromne możliwości diagnostyczne.

Test Nifty jest testem całkowicie bezpiecznym. Można mu więc poddać się bez żadnych obaw. Nie wpłynie on negatywnie ani na zdrowie dziecka, ani matki. Ma natomiast bardzo dużą moc diagnostyczną. Pozwala bowiem na wykrycie takich chorób, jak zespół Downa, zespół Patau oraz zespół Edwardsa. Są to naprawdę poważne choroby, które sprawiają, że dziecko wymaga fachowej opieki.

Aby wykonać test, niezbędne jest pobranie krwi żylnej od matki. W tym tkwi też siła badania. Nie pobiera się bowiem krwi płodu. W związku z tym badanie nie wpływa w żaden sposób na ryzyko poronienia. Test wykonuje się między dwunastym a dwudziestym czwartym tygodniem ciąży. Wynik otrzymuje się po około trzech tygodniach.

Test Nifty

Chcesz dowiedzieć się gdzie wykonać badanie Nifty? Sprawdź listę placówek – testnifty.eu.

Tags: ,

Related Article

https://notodo.pl/kuchnia-styl-loft ital-system.pl https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/