środa, 22 maja, 2024

Jeszcze do niedawna każdy klient supermarketu pakował swoje zakupy do plastikowej torby. Dzisiaj, chcąc żyć bardziej świadomie i odpowiedzialnie, rezygnujemy z korzystania z foliowych reklamówek. Czy słusznie? Czym zastąpić plastikowe torby zakupowe? Sprawdź!

Plastik? Niekoniecznie…

Użytkowanie plastikowych torebek ma negatywny wpływ na środowisko naturalne. Tego typu produkty rozkładają się kilkadziesiąt lat. Podczas palenia plastiku, do atmosfery dostają się szkodliwe substancje pogarszające jakość powietrza. Ponadto, wyrzucone na śmietnik, lekkie jednorazówki często są rozwiewane przez wiatr, co bezpośrednio zagraża bezpieczeństwu zwierząt.

Alternatywa dla szkodliwych tworzyw sztucznych

Coraz większa rzesza świadomych właścicieli sklepów rezygnuje z foliowych jednorazówek na rzecz toreb papierowych powstałych z naturalnych surowców, które nie zagrażają naszej planecie. Na stronie induplo.pl znajdziesz niezwykle estetyczne i ekologiczne torby oraz pudełka, które doskonale sprawdzą się w każdej firmie handlowej. Co ważne, producent daje możliwość nadrukowania logo na produktach, dzięki czemu zwyczajna, papierowa torba może stać się świetną reklamą przedsiębiorstwa.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/