piątek, 19 kwietnia, 2024

Przed meblami ogrodowymi stoi niełatwe zadanie: umilać czas spędzany na świeżym powietrzu i skutecznie opierać się działaniu kapryśnej pogody. Podczas wybierania mebli na taras, do altany czy na balkon, nie powinieneś zdawać się na przypadek. Jeśli chcesz, aby najświeższy nabytek celująco zdawał egzamin w wymagającym, zewnętrznym środowisku, postaw na niezawodne rozwiązania. Właśnie do takich zaliczyć możemy meble z technorattanu.

Meble piękne i funkcjonalne przez lata

Meble z technorattanu zawierają w sobie wszystko, co pożądane jest w modnym ogrodzie – ciekawy design, naturalne wykończenie, komfort użytkowania oraz bezwzględną trwałość. Innowacyjne tworzywo na pierwszy rzut oka przypomina naturalny rattan, jednak oba materiały znacząco się różnią. W przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, syntetyczny rattan jest w pełni odporny na uszkodzenia mechaniczne i czynniki zewnętrzne, takie jak woda, promieniowanie UV, skrajne temperatury. Co więcej, wysokiej jakości meble nie wymagają  stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych ani stosowania zabezpieczeń poza sezonem letnim.

W dobrych sklepach z wyposażeniem outdoorowym (na przykład na stronie oltre.pl) znajdziesz szeroki wybór mebli w różnorodnych fasonach. Wśród dostępnych opcji nie brakuje zarówno klasycznych kompletów składających się ze stołów i krzeseł, jak i luksusowych kompletów wypoczynkowych.

Technorattan a ekologia

Wybierając do swojego ogrodu meble z technorattanu, wyświadczasz małą przysługę Matce Ziemi. Technorattan jest tworzywem w pełni ekologicznym i nietoksycznym. Podczas jego produkcji nie uwalniają  się i nie biorą udziału żadne związki, które mogłyby zagrażać środowisku naturalnemu. Co więcej, krzesła, stoliki czy kanapy wyplatane z syntetycznej plecionki mogą służyć w nienagannym stanie nawet około 20 lat. Po tym czym czasie meble mogą zyskać drugie życie w procesie recyklingu.

Tags: ,

Related Article

erland-oeso.org https://absenting.com.pl/przemyslowy-szlif-w-twoim-domu-sekret-mebli-loftowych/ ck.com.pl