środa, 22 maja, 2024

Wanna dla bardzo wielu osób jest jednym z najważniejszych urządzeń znajdujących się w łazience. To właśnie wanna pozwala się zrelaksować po bardzo ciężkim dniu w pracy i naładować swoje baterie na kolejne dni. Niestety nie każdy może pochwalić się dużą łazienką i nie zawsze można sięgnąć po swoją wymarzoną wannę. Wbrew pozorom nowoczesne wanny asymetryczne są bardzo uniwersalne i praktyczne, dzięki czemu mogą dostarczyć taki sam komfort w użytkowaniu, jak największe wanny prostokątne.

Ciekawy i oryginalny kształt

Wanny asymetryczne charakteryzują się oryginalnym kształtem, dzięki czemu można dopasować je nawet do bardzo nietypowych łazienek. Jest to najlepsze rozwiązanie dla tych osób, które chcą w inteligentny sposób uzupełnić niezbyt symetryczne luki we wnętrzu swojej niewielkiej łazienki i w 100% wykorzystać jej potencjał. Pamiętać należy o tym, że w dzisiejszych czasach wanny asymetryczne nie są już niczym wyjątkowym i nie są to produkty, które można otrzymać jedynie na indywidualne zamówienie. Asymetryczne wanny stanowią tak naprawdę standard wyposażenia profesjonalnych sklepów z sanitariami. Bez żadnego większego problemu znajdziemy je na aukcjach internetowych i w sklepach online. Dzisiaj możemy zamówić nawet wanny z wbudowanym hydromasażem, który znacząco podnosi standard kąpieli.

Idealna wanna do małej łazienki

Dzięki wannie asymetrycznej nawet osoby posiadające niewielką łazienkę, mogą pozwolić sobie na odrobinkę luksusu. Wanny asymetryczne są bardzo atrakcyjne pod względem wyglądu i co najważniejsze są bardzo funkcjonalne. Ich olbrzymim plusem jest to, że są niesłychanie wygodne i powszechnie dostępne.

Stalowe wanny asymetryczne

Na półkach sklepowych oprócz popularnych wanien akrylowych można znaleźć także wanny stalowe, które mają wielu zagorzałych zwolenników. Wanny tego typu dostępne są w wielu kolorach, wymiarach i kształtach, dzięki czemu można dopasować je do każdej łazienki. Jeżeli chodzi o same kształty to oczywiście są one zdecydowanie mniej finezyjne niż w przypadku akrylowych modeli. Dzięki specjalnym emaliom wanny stalowe gwarantują wysoki poziom odporności na uderzenia, zarysowania i działania różnorodnych detergentów. Wbrew pozorom wanny stalowe nie są wcale tak ciężki. Popularne wanny o wymiarach 150cm x 70cm ważą około 30kg. Niestety wanny stalowe w racji cienkiej blachy bardzo szybko tracą temperaturę, dlatego też warto rozglądać się za modelami, które posiadają polistyrenowe wkłady ocieplające. Dużym plusem jest również to, że stalowe wanny asymetryczne są łatwe w utrzymaniu czystości.

Artykuł zrealizowany przy współpracy z 1lazienka.pl/category/wanny-asymetryczne.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/ https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/