środa, 22 maja, 2024

Każdy doskonale wie, że Ameryka południowa jest niezwykłym miejscem na ziemi. Rejon amazonki, lecz także wysokie Andy to miejsca, w którym rosną naprawdę przedziwne rośliny, mające bardzo interesujący wpływ na nasze ciała. Nic zatem dziwnego, że mieszkający w tamtych rejonach Inkowie, doskonale znali się na leczniczych właściwościach tych roślin. Całe szczęście ich wiedza przetrwała do dziś, dzięki czemu każdy sprzedający zioła peruwiańskie sklep jest prawdziwym skarbem.

Vilkakhora

Zastanawiając się jakie peruwiańskie zioła lecznicze dała nam natura, zdecydowanie pierwszą myślą zawsze będzie koci pazur. Tzw. Vilkakhora była przez Inków uważana za świętą roślinę, ponieważ leczyła ona bardzo wiele różnego rodzaj dolegliwości. Dziś po wielu badaniach wiemy, że regularne zażywanie tej rośliny znacząco zwiększa odporność organizmu, lecz także bardzo dobrze wpływa na leczenie nowotworów, dzięki czemu jest ona stałym elementem nowotworowej kuracji.

Maca

Sprzedający zioła peruwiańskie sklep musi posiadać w swojej ofercie Mace. Jest to peruwiańskie zioło, które ma niezwykle silne właściwości odżywcze i energetyzujące. Wszystko za sprawą bardzo bogatego w witaminy i minerały składowi.

Maca udowadnia, że peruwiańskie zioła lecznicze mogą być stosowane nie tylko przez osoby poważnie chore, lecz także w celach wzmacniających przez osoby cieszące się względnie dobrym zdrowiem i kondycją fizyczną. Wszystko za sprawą właściwości poprawiających budowę tkanki mięśniowej, lecz także zwiększających możliwości zapamiętywania i uczenia się, co może być bardzo przydatne osobą, które pracują na co dzień umysłowo, lub też studiującym.

Manayupa

Jest to zioło, które przez inków uważane było za drugie po Vilkakhorze najlepsze lecznice zioło. Głównym powodem jej stosowania są różnego rodzaju dolegliwości żołądkowe i układu moczowego. Poprawia ich funkcjonowanie oraz za sprawą silnych właściwości oczyszczających usuwa z organizmu zgromadzone toksyny.Dodatkowo Manayupa ma właściwości ogólnie poprawiające stan zdrowia. Dlatego wielu lekarzy zaleca stosowanie tego zioła przynajmniej raz w roku przez okres około 30 dni.

Podsumowanie

Zioła peruwiańskie posiadają niezwykle szerokie działanie na wiele różnych aspektów ciała. Są typowo lecznicze, poprawiające nastrój, oraz możliwości umysłowe, a także pomagające zwalczyć nowotwory. Warto się z nimi zapoznać, ponieważ mogą bardzo skutecznie poprawić jakość i komfort życia.

Tags: ,