niedziela, 3 marca, 2024

Łazienki w polskich domach i blokach wielorodzinnych ulegają w ostatnich latach sporym przeobrażeniom. Pojawiają się w nich rozwiązania, z którymi do tej pory nie mieliśmy do czynienia.

Jednym z nich jest prysznic bez brodzika. Pozwala on na zaoszczędzenie miejsca i jeszcze swobodniejsze korzystanie z łazienek, wymaga jednak odpowiednich płytek. Jakie kafle łazienkowe umieścić więc w tym miejscu, w którym się znajduje?

W takim wariancie mamy do czynienia z kabiną prysznicową montowaną bezpośrednio na podłodze. Przyczynia się to do tego, że woda spływa bezpośrednio na płytki, aby trafić do odpływu znajdującego się w posadce. System nie zadziała sprawnie bez odpowiedniego wyprofilowania podłogi, będzie jednak pozostawiał wiele do życzenia także wtedy, gdy okaże się, że płytki nie spełniają naszych oczekiwań. Najlepszą opcją wydają się w tym kontekście płytki gresowe, a więc te, które mają najwyższe parametry techniczne. Warto jednak pamiętać, że ich obróbka nie jest prosta. Dobrym pomysłem może więc okazać się pozostawienie ich montażu specjalistom.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą naszego sklepu na eurolazienki.pl.

Tags: , , , ,

Related Article

gallery.com areapowerclub.com zobacz więcej