wtorek, 25 czerwca, 2024

W dzisiejszych czasach bardzo ekonomicznym rozwiązaniem są kuchnie na zamówienie warszawa, które wykonane są z płyty wykończeniowej MDF i dodatkowo pokryte folią PCV. Nowoczesna płyta wykończeniowa MDF to tak naprawdę najlepsze połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Fronty drzwiczek mebli kuchennych mogą przybierać praktycznie dowolne kształty i co najważniejsze nie będą tracić swoich cennych właściwości.

Dlaczego warto wybrać kuchnie na zamówienie warszawa z płyty wykończeniowej MDF?

Bardzo dużym atutem mebli z płyty wykończeniowej MDF jest nie tylko atrakcyjna cena, ale również szeroka paleta barw szafek kuchennych i wielu innych mebli. Zabezpieczenia z folii PCV uniemożliwiają wniknięcie wilgoci do płyty, dzięki czemu meble zyskują olbrzymią odporność. Wybór różnorodnych kolorów i kształtów mebli kuchennych wykonanych z płyty MDF jest nieograniczony, dlatego też projektanci mają szerokie pole do popisu.

Ile kosztują meble z płyty wykończeniowej MDF?

Cena zakupu najtańszych mebli kuchennych z płyty wykończeniowej MDF to wydatek w granicach 800z/mb. Pamiętać należy jednak o tym, że meble z najniższej półki cenowej bardzo często zabezpieczone są słabej jakości folią, która niestety ma tendencję do odklejania się. Najtańsze fronty do mebli kuchennych mogą również blaknąć pod wpływem promieni słonecznych przez co tracą swoje walory dekoracyjne.

Jakie meble z płyty wykończeniowej MDF warto wybrać?

W dzisiejszych czasach zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem jest inwestycja w kuchnie na zamówienie warszawa ze średniej półki cenowej. Za około 1000 – 1350zł/mb, można kupić wysokiej jakości meble kuchenne, które będą nam sprawnie służyć przez wiele długich lat użytkowania. Osoby, które dysponują odpowiednimi środkami finansowymi mogą pozwolić sobie na zakup mebli z najwyższej półki, których cena może przekroczyć nawet 2 000zł/mb.

Lakierowane meble kuchenne

W dzisiejszych czasach bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się również kuchnie na zamówienie warszawa z płyty MDF, które dodatkowo zabezpieczone są specjalnym lakierem akrylowym. Jest to bardzo eleganckie i co najważniejsze trwałe rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się przede wszystkim w przypadku szafek kuchennych. Dobry jakościowo lakier chroni meble nie tylko przed wilgocią, ale również przed uszkodzeniami mechanicznymi. Warto wspomnieć również i o tym, że możemy zamówić fronty do mebli, które są matowe lub połyskliwe. Jedyną wadą lakieru jest oczywiście podatność na ścieranie oraz powierzchowne zarysowania.

Artykuł zrealizowany przy współpracy z bbmeble.pl.

Tags: ,

Related Article

https://gosciniecmurckowski.pl/ogrzewacze-gazowe-technologia-na-rzecz-komfortu/ zobacz https://artexint.com.pl/dusza-przemyslu-w-twoim-domu-kluczem-sa-meble-loftowe/