poniedziałek, 27 marca, 2023

Różnego rodzaju wydarzenia firmowe, takie jak szkolenia, konferencje czy imprezy integracyjne, często wymagają wynajęcia sali. Na co zwrócić uwagę wybierając odpowiednie miejsce?

Sale szkoleniowe w Warszawie najczęściej można wynająć w hotelach, restauracjach czy centrach konferencyjnych, ale czasem warto też szukać ich w bardziej nietypowych miejscach. Wybierając taką salę zwróćmy uwagę na to ile osób pomieści i czy jest wyposażona w klimatyzację. Ważna jest też lokalizacja, umożliwiająca wszystkim gościom łatwe i szybkie dotarcie na miejsce.

AutomobilKlub Polski oferuje 7 sal szkoleniowych, które mogą pomieścić nawet do 200 osób. Są one dostępne do wynajęcia przez cały rok, także w weekendy i święta. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane, a także wyposażone w odpowiednie oświetlenie i nagłośnienie. Do dyspozycji klientów pozostaje rzutnik multimedialny oraz zaplecze kuchenne.

Do AutomobilKlubu można dojechać z centrum już w 15 minut komunikacją miejską. Dla gości z własnymi samochodami dostępny jest bezpłatny parking.

 

Tags: ,

Related Article

https://baoqieateri.com/jaki-toczek-do-jazdy-konnej-wybrac/ https://study-abroad.pl/bryczesy-wygodne-spodnie-na-konia/ http://mundopediu.com/gorskie-szalenstwo-w-zasiegu-krakowa-najlepsze-miejsca-na-narty-w-okolicy-miasta/