niedziela, 3 marca, 2024

Fotobudki już lata temu przestały być czymś anonimowym. Spotykamy je wszędzie: pod kinami, w pobliżu atrakcji turystycznych oraz w centrach handlowych. Wreszcie nie ma większego problemu z tym, aby postawić taką budkę w dowolnym miejscu oraz uczynić z niej atrakcję podczas organizowanej przez nas imprezy lub wydarzenia.

Zamiast fotografa na imprezie

Jak wydarzenie, to i zabawa. Jak zabawa to i atrakcje. Nawet najlepsza oprawa muzyczna, samodzielnie nie załatwia sprawy. Organizatorzy imprez szukają jak najlepszych zespołów, które potrafią świetnie grać oraz śpiewać na żywo. Dobry DJ ma zajęty każdy weekend, bo zawsze gra na jakiejś imprezie. Pyszne jedzenie oraz alkohol, wyszukane słodkości, czy animator do spędzania czasu z dziećmi i młodzieżą, to zatem po prostu coś, co musi pojawić się na każdej imprezie. Dla gości to coś absolutnie oczywistego. Fotobudka Śląsk to względnie pionierska atrakcja, powszednia dopiero od kilku lat, bardzo lubiana i gwarantująca świetną zabawę oraz dobry humor. A co najważniejsze, zapewniająca rozrywkę dla młodych i dla starych, oraz integrująca różne grupy ludzi.

Zdjęcia na pamiątkę

Wynajęcie fotobudki to jedna z możliwości załatwienia fotografii w czasie eventu. Na imprezach takich jak na przykład wesele, zwykle jest wynajęty fotograf. Zajmuje się on zdjęciową uprawą imprezy tworząc fotki, jednak dzięki fotobudce otrzymuje się zdjęcia zupełnie innej jakości. Są to fotografie żywiołowe i dużo bardziej dziewicze, bo ludzie w fotobudce bardzo często korzystają z zabawnych akcesoriów, dzięki którym szczery uśmiech sam pojawia się na twarzy. Fotobudka Śląsk gwarantuje wszystkim ciekawą, indywidualną pamiątkę. Poza tym, na przykład na imprezach takich jak wesele, pamiątkowe zdjęcia otrzymają również państwo młodzi. Mogą być one przekazane im w wersji elektronicznej, albo w formie bardzo ładnie wykonanego albumu. To wyśmienity upominek i uchwycone, wspaniałe momenty zabawy weselników.

Więcej informacji znajdziesz na stronie fotobudka Śląsk – Smove.

Też dla firm

Imprezy integracyjne organizowane przez przedsiębiorstwa, potrzebują jeszcze więcej dobrej zabawy i skutecznych atrakcji, dla pracowników w różnym wieku. Kiedy na sali znajdują się szefowie, ludziom może być trochę trudno wejść w nieskrępowany, wyluzowany nastrój. Dzięki fotobudce stanie się to bardziej proste. Zdjęcia z imprez firmowych, wykonane z zabawnymi przebraniami w fotobudce, z pewnością na długo będą leżały na służbowych biurkach, przypominając o doskonałej imprezie. Z pewnością niejedna nowa znajomość zostanie nawiązana w kolejce do fotobudki, pękną też lody pomiędzy osobami, które dotychczas bardzo słabo znały się w przedsiębiorstwie.

Tags: ,

Related Article

yviewphoto.com https://artexint.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-i-ogrodowy-sekret-przytulnych-wieczorow-na-swiezym-powietrzu/ webwizard.com