piątek, 19 kwietnia, 2024

Meble, które mają sens praktyczny i dekoracyjny. Takie, które służą gromadzeniu rzeczy i ich porządkowaniu, ale przy tym same w sobie prezentują się interesująco. Regały drewniane w designerskiej odsłonie uatrakcyjnią każde wnętrze. Mają one charakter uniwersalny. Niezastąpione okażą się w awangardowym salonie, w kuchni w stylu angielskim, w ekskluzywnym biurze, w stylowym przedpokoju. Po prostu wszędzie, gdzie potrzebne bądź ukochane przedmioty pragniemy mieć w zasięgu wzroku. Wszędzie, gdzie chcemy wykreować interesującą ekspozycję.

Ponadczasowy wdzięk regałów drewnianych

Regałom drewnianym nie sposób odmówić wdzięku. Przekonamy się o tym z całą pewnością na stronie notodo.pl , gdzie prezentuje się szereg niezwykłych mebli z tej kategorii. Utrzymanych w klasycznym duchu, jak i tych wybitnie interpretacyjnych i artystycznych jak regał w kształcie łodzi. Przywodzący na myśl tradycję dadaizmu i jej refleksyjne podejście do przedmiotów.

Drewniane regały prowansalskie, czyli powiew romantyzmu

Klasyka, klasyka i jej urok. W takim rytmie można się zakochać. Podobnie jak we wnętrzu, w którym stanie regał drewniany inspirowany malowniczą Prowansją. Biały, lekki, doskonały. Wspaniale wyglądać będzie jako podstawa dla dekoracyjnej spiżarni, biblioteczki czy miejsca na stylowe naczynia.

Niepowtarzalne, drewniane regały industrialne

Regały, których podstawę wyznacza drewno, to także meble inspirowane stylem industrialnym. Jak regał z sześcioma półkami i wysokimi, pionowymi drzwiczkami. Z bocznymi ograniczniki na półkach. Zamknięta część mebla ma wszechstronne zastosowanie. Regał ten doskonale spełni funkcje domowej lub komercyjnej biblioteczki. Z powodzeniem możemy go postawić w salonie, w pokoju nastolatka, ale też w aranżowanej przez nas kawiarence czy sklepie.

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/auto-miejskie-do-15-tys-zlotych/ https://beesafe.pl/porady/mandat-za-jazde-buspasem/ liotecalibre.org