wtorek, 25 czerwca, 2024

Czasy, kiedy nasze ogrody i tarasy wyposażone były w prowizoryczne, drewniane ławki i komplety wykonane z tworzyw sztucznych bezpowrotnie minęły. Producenci nowoczesnego wyposażenia idą o krok dalej i proponują meble, które wygodą i estetyką dorównują najlepszym salonowym kompletom wypoczynkowym. Jakie modele są teraz na topie? Sprawdź nasze propozycje i odmień swój ogród na wiosnę!

Sofa rattanowa – ponadczasowa klasyka w nowoczesnej odsłonie

Ręcznie wyplatane meble są obecne w świecie designu użytkowego od wieków. Wydawać by się mogło, że rattanowe plecionki bardziej pasują do babcinego pokoju w stylu retro niż modnego ogrodu. Nic bardziej mylnego! Nowoczesne projekty rattanowych mebli zaskakują świeżością i na nowo odkrywają potencjał drzemiący w naturalnym surowcu. Sofa rattanowa albo komplet krzeseł z wyplatanymi siedziskami ustawione w sercu ogrodu albo na tarasie nie tylko będą pięknie współgrać z zielonym otoczeniem, ale również staną się wygodnym i praktycznym wyposażeniem umilającym chwile relaksu na świeżym powietrzu. Szukając zestawu, który harmonijnie będzie komponować się z bryłą domu, możesz wybierać spośród modeli o naturalnej, słonecznej barwie charakterystycznej dla rattanu albo wybrać model o białej, przecieranej strukturze.

Modułowe meble – kreatywność w ogrodzie

Nowoczesne komplety wypoczynkowe o modułowej konstrukcji to propozycja, która przypadnie do gustu wszystkim kreatywnym duszom. Nowoczesne kanapy składają się z mobilnych komponentów, które możesz ze sobą dowolnie łączyć. Poszczególne moduły są lekkie, a sposób montażu intuicyjny, dzięki czemu cała zabawa jest prosta i przyjemna. Na stronie gardenspace.pl znajdziesz szeroki wybór kompletów wypoczynkowych z różnorodnych materiałów odpornych na działanie czynników zewnętrznych.

Tags: , , , , ,

Related Article

https://radioemaus.pl/aktualnosci/jakie-ubezpieczenie-samochodowe-wybrac-dla-starszych-pojazdow/ https://abuya.pl/odkrywajac-tajniki-ogrzewania-magia-ogrzewacza-gazowego-w-twoim-ogrodzie/ zobacz