wtorek, 25 czerwca, 2024

W każdej firmie przewozowej najważniejszym elementem są dobrze działające, sprawne samochody dostawcze. Sprawdzony leasing długoterminowy pozwala na wyposażenie własnej floty w najnowocześniejsze pojazdy, które z pewnością w sposób bezawaryjny będą wykonywać wszystkie zlecenia. Leasing długoterminowy umożliwia przedsiębiorcy sprawne prowadzenie firmy – bez żadnych przestojów spowodowanych usterkami. Jak to się dzieje?

 

Najważniejsze atuty leasingu długoterminowego 

Leasing długoterminowy niesie dla przedsiębiorcy ogromną ilość zalet. Już na samym początku otrzymuje on nowoczesny samochód – czasem nawet bez żadnego wkładu własnego! Dzięki temu nie musi  wykładać ogromnych pieniędzy aby rozpocząć swoją działalność. W przyszłości nawet podczas mocnej eksploatacji i usterki pojazdu ciężarowego całe koszty napraw leżą po stronie formalnego właściciela jakim jest firma leasingodawcza. W umowach często widnieją punkty, które umożliwiają udostepnienie pojazdu zastępczego, który będzie mógł wykonać zaplanowane zlecenie na czas nieobecności poprzedniego samochodu. Dzięki temu w firmie nie dochodzi do nieplanowanych przestojów, które mogłyby zachwiać równowagę finansową przedsiębiorstwa.

 

Kolejnym na co warto zwrócić uwagę w przypadku leasingu długoterminowego jest wygląd i nowoczesność otrzymanych pojazdów. Wygląd zrobił już wrażenie na nie jednym kliencie. W przypadku kiedy jego towar jest transportowany pięknym, nowym samochodem od razu czuje się bezpieczniej. Jeżeli chodzi o nowoczesność to zdecydowanie wpływa ona na ekonomię firmy. Nowoczesne samochody charakteryzują się bardzo dobrymi wartościami spalania paliwa przez co przedsiębiorca będzie mógł zaoszczędzać na tym drogocennym płynie.

 

Podsumowanie

Zdecydowanie każdy przedsiębiorca powinien poważnie rozważyć pozyskanie samochodów bazując na leasingu. Samochody dostawcze pozyskane w ten sposób można odliczyć od podatku przez co przedsiębiorca może zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy!

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ zobacz https://beesafe.pl/porady/ulga-rehabilitacyjna-na-samochod/