wtorek, 25 czerwca, 2024

Puszystość figury nie może być przeszkodą przed wybraniem się na wakacje i wyjściem na plażę między innych ludzi. To nieprawda, że mężczyznom podobają się tylko dziewczyny z okładek magazynów modowych z najwyższych półek markowych strojów. To tylko wymysł marketingowy. Prawdziwe piękno jest w kształtach promujących prokreację, a takie są zwykle nieco obfitsze.

Na czym należy się skupić na początek?

Oczywiście trzeba odnieść się do własnych upodobań. Trzeba przejrzeć propozycje rynku i wybrać modele. Te, które wywołują miłe wspomnienia lub po prostu podobają się nie analizując przy tym z jakiego powodu. Na tym etapie wybieramy kostiumy kąpielowe emocjonalnie. Oczami, ale odnosząc się do serca.Dopiero później przyjdzie czas na zastanowienie się, czy ma być to kostium jedno, czy dwuczęściowy. A może wariacja na temat kilku sposobów na konstrukcję stroju.

Kolejne kroki

Teraz pora na przeanalizowanie własnej figury. Najlepiej stanąć przed dużym lustrem w obcisłym stroju lub w samej bieliźnie. Po określeniu typu sylwetki od razu stanie się jasne — klasyczny jednoczęściowy, dwuczęściowy, czy też kombinacja różnych propozycji.Strój jednoczęściowy wyszczupli figurę. Wszystko zasadza się przecież na tym, by odwrócić uwagę od mankamentów, jeśli takie są i skierować ciekawe spojrzenie w miejsca, gdzie jest na co popatrzeć.

Uwaga praktyczna

Wszelka obfitość podatna jest na działanie grawitacji. Należy unikać zatem kostiumów kąpielowych bez ramiączek. Niestety mają tendencję do ześlizgiwania się z wydatnych piersi i bioder. Szczególnie kiedy w planach są dynamiczne ćwiczenia w wodzie.

Kolejny atrybut dobrego stroju na plażę

Kostiumy kąpielowe z tak zwanym wsparciem są najlepszym przyjacielem biustów powyżej średniej rozmiaru. Fiszbiny znajdujące się pod miseczkami stanika modelują go w zaplanowany sposób i utrzymują we właściwej pozycji eksponując same pozytywy.

Wszystkie chwyty dozwolone. Staniki wielowarstwowe jeszcze lepiej radzą sobie z modelowaniem piersi. Bezwzględnie i niezwykle skutecznie slimują ciało w miejscach, które okrywają.

Okolice bioder

Kiedy wszelkie starania zawiodą i poziom bioder nie chce się podporządkować żadnym zabiegom trzeba sięgnąć po broń radykalną, która zawsze działa skutecznie i bezkompromisowo. To chusta o nazwie Pareo. Zwiewny kawałek materiału. Wielobarwny, o fantazyjnym rysunku. Sprawia, że biodra i uda doświadczą przeobrażenia. Jak dojrzała postać motyla kobieta okryta lekką przysłoną pójdzie jak bogini po piasku plaży.

Jeszcze ostatnia rada! Kostiumy kąpielowe w formie bikini odradzane są dla pełnych sylwetek.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://4-bet.com.pl/ogrzewacz-tarasowy-kluczem-do-komfortowego-relaksu-na-swiezym-powietrzu/ https://beesafe.pl/porady/ile-kosztuje-prawo-jazdy-na-motocykl/ Industrialna konsola z półką do przedpokoju