piątek, 19 kwietnia, 2024

Wielu przedsiębiorców zarządzających firmami przewozowymi chciałoby poprawić jakość prowadzenia swojej firmy. Takie osoby mają przed sobą ogromną ilość zadań, którym powinny sprostać. Właśnie dlatego poszukują alternatywnych rozwiązań, które sprawią, że zarobią więcej martwiąc się mniej. Telematyka jest jednym z najlepszych systemów, które usprawniają działanie firm przewozowych. W jaki sposób wykonują swoją pracę?

Jak działa system telematyczny?

Telematyka to system operacyjny, który synchronizuje informacje, które pojawiają się w komputerze pokładowym samochodów z aplikacją dostępną w urządzeniu mobilnym przedsiębiorcy. To kompaktowy system, który umożliwia poznawanie stylu jazdy własnych kierowców, raportów spalania paliwa czy stanu technicznego pojazdu. Posiadając takie informacje zgromadzone w jednym miejscu przedsiębiorca może być pewien, że nic nie umknie jego uwadze. Telematyka od DBK zwana telematyką Dbkfleetmanagement jest jedną z najlepszych na rynku.

Dbkfleetmanagement oprócz wcześniej wymienionych dodatków zapewnia również bezpieczeństwo dla kierowców. Niezależnie od miejsca, w którym się znajdują zawsze mogą oni zadzwonić po pomoc do systemu obsługi klienta. Tam, za słuchawką czeka konsultant, który pomoże kierowcy w rozwiązaniu jego problemu jakim jest awaria czy stłuczka. Jeżeli samochód jest unieruchomiony kierowca może liczyć na szybki Truck Assistance, którym jest laweta transportująca samochód do najbliższego mechanika. Dzięki temu kierowca nie musi się bać, że zostanie osamotniony podczas danego nieprzyjemnego zdarzenia. Konsultant na spokojnie wytłumaczy proponowany tok postępowania przez co kierowca będzie czuł się pewniej – a i tak w takich sytuacjach nie brakuje mu stresu.

Podsumowanie

Jak widać system telematyczny jest niezwykle wydajnym programem, który ułatwia życie kierowcom jak i kierownikom. Dzięki swojej kompleksowej usłudze przedsiębiorca może zredukować wydatki firmowe i uniknąć wielu nieprzyjemnych kar, które w tej branży bywają bardzo kosztowne.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

forum.org dge-o-rama.com lanails.pl