niedziela, 3 marca, 2024

Szukając wycieczek na nasz wakacyjny wyjazd często zapominamy o tym, że równie ważne jest zakupienie odpowiedniego ubezpieczenia. Wiele osób jest zdania, że ubezpieczenia oferowane przez biura podróży są wystarczające. My przekonujemy, że warto jednak być dodatkowo ubezpieczonym!

Wyjazdy zagraniczne z biurami podróży

Wykupienie wycieczki w biurze podróży to niezwykle wygodna forma planowania wczasów. Zasadniczo bowiem nie musimy przejmować się niczym poza wybraniem kierunku, hotelu oraz opłaceniem wyjazdu. Biuro podróży załatwia za nas wszystkie formalności, a na miejscu stale jesteśmy pod opieką rezydenta. Wyjazdy zagraniczne z biurami podróży obejmują ubezpieczenie turystyczne, jednak rzadko kiedy sprawdzamy na jakie kwoty – to główny problem. Często okazuje się, że te kwoty są zdecydowanie za niskie i w przypadku wypadku będziemy zmuszeni dołożyć do leczenia za granicą… z własnej kieszeni!

Jak działają ubezpieczenia turystyczne?

Prywatne ubezpieczenia turystyczne znajdziemy w większości towarzystw ubezpieczeniowych. Ich kwotę często możemy zmieniać – co oczywiście nie pozostanie bez wpływu na końcową cenę produktu. Szukając ubezpieczenia będziemy musieli podać nie tylko nasz wiek, ale również region, w który się wybieramy oraz określić czas trwania wakacji. W poszukiwaniach ubezpieczenia pomoże nam wyszukiwarka mfind.pl, która w kilka chwil znajdzie dla nas najlepsze oferty na polskim rynku. Kupując ubezpieczenie przez sieć wystarczy wybrać interesujący nas pakiet, opłacić składkę. Potwierdzenie i polisa ubezpieczeniowa po chwili znajdą się na naszych skrzynkach mailowych. Pamiętajmy, aby numer polisy mieć zawsze przy sobie w trakcie wakacji.

Prywatne ubezpieczenie turystyczne to świetna opcja dla osób podróżujących samodzielnie za granicą (samochodem, motocyklem). Dzięki takiej polisie będziemy czuli się znacznie pewniej w trakcie naszej podróży.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

zobacz więcej ola.org chclothing.com