poniedziałek, 29 maja, 2023

Lato to świetny czas, aby nieco popracować nad swoją sylwetką i kondycją. Małe zmiany w codziennej diecie pozwolą Ci zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, które pojawiły się na wadze po długiej zimie. Co zrobić, aby nieco podrasować swoją formę przed wyjazdem nad morze? Sprawdź!

Lekka kuchnia na lato

Aby wyszczuplić sylwetkę i pozbyć się nieestetycznego cellulitu, nie musisz katować się kolejną dietą cud. Półki sklepowe uginają się teraz od świeżych sezonowych warzyw i owoców, które warto włączyć do codziennego jadłospisu. Ponadto, przyjrzyj się bliżej wyposażeniu swojej kuchni. Do przygotowania zdrowych, pełnowartościowych i niskokalorycznych posiłków niezbędny będzie garnek do gotowania na parze. Klasyczną patelnię warto wymienić na model z powłoką ceramiczną, dzięki której usmażysz rybę czy mięso przy minimalnym udziale tłuszczu. Kuchenną rewolucję w kuchni warto zacząć od wizyty w sklepie internetowym gerlach.pl, gdzie znadziesz wysokiej klasy naczynia, które pomogą Ci przybliżyć swoją sylwetkę do ideału.

Codzienna dawka ruchu

Najwyższa pora odkleić się wreszcie od kanapy i rozruszać zastałe mięśnie! Nie musisz wylewać siódmych potów na siłowni czy chodzić na zorganizowane zajęcia. Skorzystaj z możliwości, jakie daje Ci lato. Gorąca aura i energetyczna atmosfera wakacji zachęcają do uprawiania sportu na świeżym powietrzu. Bieganie ze słuchawkami na uszach, poznawanie nieodkrytych wcześniej uliczek na rowerze, długie spacery pozwolą Ci nie tylko nieco schudnąć, ale również zrelaksować się i rozluźnić. Może warto przed urlopem zrezygnować z dojeżdżania do pracy komunikacją miejską lub samochodem i przesiąść się na rower? Szybko zauważysz, że mała zmiana nawyków może przynieść spektakularne efekty!

Tags: , , ,

Related Article