środa, 22 maja, 2024

Zaplanowanie krótkiego urlopu nie powinno stanowić dla nas wielkiego wyzwania. Sam wyjazd może się jednak okazać zbawienny dla naszych nerwów i samopoczucia – dzisiaj coraz rzadziej poświęcamy czas na relaks i odpoczynek. Jaki region Polski wybrać, aby móc w pełni cieszyć się bliskością przyrody oraz doskonałą atmosferą? My polecamy Podhale.

Z widokiem na Tatry!

Podhale nierozerwalnie kojarzy się z Zakopanem. Niestety, zimowa stolica Polski już dawno temu straciła swój naturalny urok i wspaniały charakter. Dzisiaj panuje tam chaos, wrzawa i hałas – nie jest to idealne miejsce do spędzania urlopu. Na szczęście zakopane nie jest jedyną opcją – warto rozejrzeć się za innymi miejscami w promieniu do kilkunastu kilometrów. Idealnym rozwiązaniem wydaje się być Bukowina tatrzańska, w której znajdziemy takie pensjonaty jak willamajerczyk.com. Bukowina może stanowić doskonałe miejsce wypadowe, a jednocześnie zapewnić nam komfort i możliwość odpoczynku.

Jak zaplanować wypoczynek na Podhalu?

Jeśli nasz urlop wypadnie w ładną pogodę z pewnością warto wybrać się na dłuższy spacer do Doliny Kościeliskiej czy Chochołowskiej. Nawet osoby bez kondycji podołają takiej aktywności, a dodatkowo na końcu trasy będziemy mogli posilić się w schronisku górskim. Inną opcją jest możliwość wjazdu na Kasprowy Wierch czy Gubałówkę kolejką linową.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/