środa, 22 maja, 2024

Depilacja laserowa jest jedną z najefektywniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. To bardzo szybka, korzystna, wygodna i przede wszystkim pewna metoda na pozbycie się włosów do końca swojego życia. Dzięki tej metodzie każda osoba będzie pewna siebie w każdej sytuacji! Bez ciągle odrastających włosków czy niezwykle bolesnych podrażnień.

Depilacja laserowa jako jedyna w swoim rodzaju metoda usuwania włosów z ciała

Depilacja laserowa jest jedyną w swoim rodzaju metodą usuwania zbędnego owłosienia z ciała człowieka. Dzięki skumulowanemu światłu lasera depilacja jest w stanie dostać się do wewnętrznych części skóry i bardzo skrupulatnie naświetlić, a co za tym idzie nagrzać melaninę. Jest to barwnik skóry człowieka, który ma możliwość do przekształcania energii świetlnej w cieplną. W tym procesie bardzo istotną rolę odgrywa energia świetlna lasera, która niejako w pośredni sposób decyduje o likwidacji włosów. Nagrzanie melaniny powoduje uszkodzenie cebulek włosowych, które odpowiadają za bezpośredni wzrost i rozwój włosa!

Zniszczenie cebulek włosowych w odpowiedniej fazie wzrostu jest niezwykle istotnym czynnikiem, który wpływa na efektywność przeprowadzania procesu depilacji laserowej. Często zostają one zniszczone nie w tej fazie wzrostu co trzeba. Wtedy być może za parę lat włosy się odtworzą. Jednak po zniszczeniu cebulek włosowych w fazie wzrostu (anagenu) klient będzie miał pewność, że włosy już nie odrosną! Właśnie dlatego depilację laserową powtarza się regularnie co około 4 tygodnie.

Podsumowanie

Jak widać zabieg depilacji laserowej jest bardzo ciekawym i jednocześnie pomocnym zabiegiem, na który decyduje się coraz większa liczba kobiet, ale również mężczyzn. W dzisiejszych czasach żaden salon nie dziwi się kiedy do ich drzwi puka mężczyzna. Aby być w pełni zadowolonym wystarczy jedynie wybrać sprawdzone i doświadczone salony depilacyjne z odpowiednim sprzętem – takie jak salony sieci depilacja.pl!

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://galoo.pl/ogrzewacz-gazowy-na-taras-niezawodne-zrodlo-ciepla-pod-golym-niebem/ https://e-oko.com/ogrzewacz-tarasowy-komfort-w-chlodne-wieczory/