wtorek, 25 czerwca, 2024

Gdy aranżujemy łazienkę zwykle zależy nam na tym, aby była ona przytulna i funkcjonalna. O ile jednak doskonale radzimy sobie z wyborem kolejnych elementów wyposażenia, o tyle z utrzymaniem funkcjonalności tego pomieszczenia często mamy problemy. Jeśli zatem marzy nam się profesjonalna aranżacja łazienki, powinniśmy przestrzegać kilku zasad. Najważniejsza z nich mówi o tym, by dbać o zachowanie właściwych odległości pomiędzy znajdującymi się w tym pomieszczeniu urządzeniami sanitarnymi.

Łazienka powinna być miła dla oka, jeśli jednak korzystanie z niej stanie się przez to utrudnione, nie docenimy jej atrakcyjności. Warto więc zastanowić się nad tym, w jakich odległościach od siebie powinny znajdować się zarówno sanitariaty, jak i inny sprzęt. Gdy w grę wchodzi sedes najczęściej zaleca się pozostawienie dla niego powierzchni wynoszącej około 80 ma 85 cm, jeśli zaś postawimy na bidet, optymalna powierzchnia będzie wynosić 70 na 100 centymetrów. Także wanna wymaga możliwości komfortowego użytkowania, poł metra miejsca przed nią to więc absolutne minimum.

Nie masz pomysłu jak urządzić swoją łazienkę? Zapraszamy do salonu łazienek DessiHome – aranżacja łazienki Katowice.

Tags: , ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/samochod-ze-szwecji/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ zobacz wiecje